Leštění světlometů

Leštění světlometů

Leštění světlometů se používá v momentě, kdy světlo působí zašlým, odřeným dojmem, má špatnou světelnost a celkově nepůsobí svěže. Nové světlo stojí i několik tisíc za jeden pár. Navíc se stává, že jedno světlo je například nové, vyměněné při havárii a druhé, nepoškozené na vozidle zůstává.

Ovšem proti novému působí nevzhledně a navíc nedosahuje patřičné svítivosti. V tento moment se používá speciální způsob obnovy světlometu., Tzv. leštění světlometů. Důvodů k tomuto kroku může být hned několik. Leštění světlometů je nejen úsporné finančně, ale i časově. Některá světla se dají sehnat jedině na objednávku, nebo nejsou již dostupná, v horším případě, jedná li se o světla speciálně upravovaná, jsou prakticky nenahraditelná.

Leštění světlometů je finančně dostupná, poměrně rychlá záležitost. Jedná se prakticky o maximální renovaci původního dílu. Cena obnovy jednoho světla je přibližně 500,-Kč bez DPH. Cena je samozřejmě orientační a závisí na míře poškození světla.

 

 

Hledej
Těšíme se na Vaši návštěvu
Vladimír Zrubec
+420 603 588 898
Aktuální akceAUTOSERVIS PNEUSERVIS - ZCAR - idatabaze.czGeometrie kol, náprav (měření, seřízení, kontrola) - idatabaze.cz


TOPlist