Výměna oleje

total.jpgVýměna oleje je nutná pro správný a bezpečný chod motoru. Výměna oleje se zpravidla provádí po ujetí 10 – 15.000 km dle typu auta – nejpozději však po  dvou letech. U motocyklů se mění po cca 5.000 km, nebo každý rok. Olej ztrácí své vlastnosti i pokud vozidlo neprovozujeme (snižuje se viskozita a olej tzv. vodnatí).

V případě provozu vozidla se starým olejem hrozí zadření motoru a oprava by byla mnohonásobně dražší než samotná výměna oleje a jeho cena.

Neméně důležitá část je kvalita a druh použitého oleje. Náš autoservis používá pouze kvalitní a značkové oleje Total a při jejich použítí se řídíme předepsanými normami od výrobce automobilů.   

elf

109.gif

 

Speciální přípravky odstraní před výměnou motorového oleje veškeré úsady, navrátí výkon, spotřebu motoru a prodlouží životnost nového maziva a zajistí plnou ochranu motoru

Přípravek BG Compression Performance Restoration (no. 109) odstraňuje velmi rychle pevné úsady z olejového prostoru motoru, včetně pístních kroužků. Aplikuje se před výměnou oleje, kde se nechává několik minut probíhat, načež se starý olej vypustí i s úsadami a napustí se olej nový.

 

 

 

Na prvním obrázku motor Volkswagen/Audi, testovaný v BG International, Inc. Evropa. Motor zanesený po ujetí 32 500 km. Ba druhm obrázku po použití BG Compression Performance Restoration (no. 109): 

Před:                                        Po:

109_motor_pred.gif 109_motor_po.gif

 

Hledej
Těšíme se na Vaši návštěvu
Vladimír Zrubec
+420 603 588 898
Aktuální akceAUTOSERVIS PNEUSERVIS - ZCAR - idatabaze.czGeometrie kol, náprav (měření, seřízení, kontrola) - idatabaze.cz


TOPlist